Субота, 19 грудня 2015 00:00

Семінар «Відповідальне лідерство»

Семінар «Відповідальне лідерство»

Семінар «Відповідальне лідерство» є одним з базових проектів Ініціативи «Аспен-Україна».

Семінар «Відповідальне лідерство» є одним з базових проектів Ініціативи «Аспен-Україна».

 

Унікальний формат заходу дозволяє вийти з ритму повсякденності на рівень роздумів і дискусій в колі українських лідерів задля переосмислення фундаментальних цінностей людства в сучасному контексті.

 

Упродовж шести днів, в мальовничому місці серед Карпатських гір, учасники семінару «Відповідальне лідерство» зустрічаються за великим круглим столом для обговорення класичних філософських текстів, беруть участь у програмній груповій роботі. За  традицією, в останній день роботи семінару з різних міст України приїжджають випускники попередніх груп, які беруть участь у заключних заходах. Вони підтримують нову групу, розширюючи власний світогляд, надихаючись ідеями та знайомствами. 

 

Семінар ведуть високопрофесійні модератори. Нестандартна дискусійна форма дозволяє зберігати відкритий діалог для лідерів різних політичних уподобань і ідеологічної спрямованості. Досвід групи допомагає структурувати соціально-політичні знання та дозволяє вийти на новий рівень розуміння процесів, що відбуваються в країні і власному житті. 

 

За словами учасників, семінар «Відповідальне лідерство» є надзвичайно змістовним, надихає і дає можливість визначити власні пріоритети. Протягом 2006-2014 років 234 лідери з 26 міст України взяли участь у семінарах «Аспен-Україна». 

 

Реалізація ініціативи розпочалась у 2006 році, коли Фондом Віктора Пінчука були надані стипендії 8 українським лідерам для відвідування семінару «Відповідальне лідерство» в Інституті Аспен (США). Невдовзі в Україні були організовані і перші власні заходи, які проводились в Криму. Згодом функцію організатора семінару взяла на себе Асоціація випускників «Аспен-Україна», яка є незалежною і самостійною організацією, що динамічно зростає і сприяє розвитку нових суспільних проектів. 

Twitter