Четвер, 22 січня 2015 19:26

Aspen Knowledge Sharing

Aspen Knowledge Sharing

Головна мета – обмін досвідом та розвиток членів Спільноти.

Започатковано новий проект «Aspen Kwoledge Sharing» метою якого є обмін досвідом та розвиток членів Aspen Ukraine Initiative.

 

Aspen Ukraine Initiative є унікальною ініціативою та об’єднує людей із різних сфер діяльності. Майже всі аспенівці є лідерами та експертами, вони є активними, мають унікальний досвід та знання.

 

Якщо Ви маєте бажання поділитися знаннями із членами, Aspen Ukraine Initiative, прочитати лекцію, зробити презентацію, доповідь, або ж провести майстер-клас, повідомте будь ласка про це заповнивши анкету.

 

Також ви маєте можливість надіслати всю необхідну інформацію на e-mail (aspenallumni.ua[at]gmail.com та anatoliy.amelin[at]gmail.com).

 

У 2015 році планується провести близько 25 зустрічей у форматі «Бізнес-сніданок», де спікерами будуть члени Aspen Ukraine Initiative та не тільки. На сьогоднішній день існує більше 10 бажаючих зробити доповіді на актуальні теми.

 

Прохання заповнити анкету та направити відповідь до 31 січня 2015 р.

 

Після отримання інформації щодо тематика виступів, будуть відібрані найцікавіші з тем за думкою аспенівців (шляхом голосування) та буде сформовано розклад зустрічей на січень-травень 2015 р. Розклад буде опубліковано на офіційному сайті Aspen Ukraine Initiative та на сторінці в Facebook.

Twitter