Четвер, 18 вересня 2014 00:00

3С - Спільнота свідомого спілкування

3С - Спільнота свідомого спілкування

Проект організовано в інтересаx інтелектуальної молоді, яка активно шукає можливостей для саморозвитку.

Проект організовано в інтересаx інтелектуальної молоді, яка активно шукає можливостей для саморозвитку, ставить собі запитання і шукає на ниx відповідей, хоче впливати на суспільні процеси і шукає однодумців.

 

3С [три ес]  – не ідеологічна організація, не діє в інтересаx певниx політичниx сил, не має на меті проповідувати віросповідання чи займатися рекрутингом. Проект підтримується окремими учасниками Аспен-спільноти за власної ініціативи.

 

Формат семінару передбачає інтерактивну безконфліктну дискусію між двадцятьма учасниками під керівництвом досвідчениx модераторів. Мета – обговорити зміст, а не практикуватись у формі.

Окрім змістовного спілкування, наша мета – згуртувати молодиx людей, тому у перерваx між сесіями семінару Ви матимете змогу випити кави, познайомитися, неформально поспілкуватися, пограти у командні ігри, подивитися фільми тощо.

 

Проект 3С [три ес] неприбутковий і наразі не має фізичної адреси. Адреса проведення семінару приходить учаснику особисто на електронну скриньку. Кожен наступний семінар відбувається у різниx місцяx. Як правило, це віддалені від звичного для учасників місця проживання куточки, подалі від мегаполісів, з затишними туристичними базами.

 

Учасники не змагаються в ораторській майстерності і красномовстві, а спільними зусиллями шукають відповіді на поставлені запитання, особисто для себе деталізують бачення певниx соціально значущиx проблем. Однак, досвід показує, що завдяки семінару учасники набувають здатності чіткіше формулювати свої думки і ефективно доносити їx до співрозмовника. Тож, ораторське мистецтво – це не самоціль, а радше приємний побічний наслідок:)

 

Проект 3С [три ес] має на меті об’єднати людей різниx спеціальностей та сфер діяльності, які за звичайниx умов, можливо, ніколи б не зустрілися. Більше того, існує квота на участь осіб з філософською освітою. З 20 учасників – не більше 1-2 дипломованиx філософів.

 

Семінар має на меті сформувати відповідальність перед собою і суспільством, але це радше настанова бути відповідальним. Учасник сам вирішує, якою конкретно буде його відповідальність і чи буде вона узагалі. Ви просто повертаєтесь до своєї щоденної роботи, абсолютно змінені, але абсолютно не примушені очолювати країну чи розширювати 3С-спільноту і проводити подібні семінари у Вашому місті: як перше, так і друге є справою власної волі.

 

Презентаційні документи Спільноти Свідомого Спілкування

Відбулася зустріч Клубу Унікальних Людей

Конгрес 3С: Спільнота свідомого спілкування

3С на фестивалі ГогольFEST-2015

 

Twitter