Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: /home/a/adminudj/aspen.org.ua/public_html/images/shimkiv
Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/shimkiv
Четвер, 04 вересня 2014 00:00

Популяризація бренду України в світі має стати рушійною силою економіки

Популяризація бренду України в світі має стати рушійною силою для розвитку економіки країни. Про це під час конференції «Погляд у майбутнє: шляхи розвитку конкурентної України» заявив заступник Глави Адміністрації Президента України Дмитро Шимків.

 

Організаторами заходу виступили Aspen Ukraine Initiative, IMD (Лозанна, Швейцарія), МІМ-Київ, EES (Європейський економічний сенат). Офіційний партнер конференції – компанія Jansen Capital Management.

 

Основними доповідачами виступили професор фінансів Міжнародного інституту управлінського розвитку IMD із Швейцарії, директор Всесвітнього центру конкурентоспроможності при IMD Артуро Бріс, заступник голови Адміністрації Президента України, екс-генеральний директор «Майкрософт Україна» Дмитро Шимків і керуючий директор Європейського економічного сенату, який є бізнес-партнером для осіб, що приймають рішення і для державних установ - Майкл Ягер. Модератором конференції виступила сенатор Європейського економічного сенату від України - Владислава Рутицька.

 

В конференції взяли участь біля 200 представників економічної галузі України, влади і державного сектору, топ-менеджери бізнес сфери і мас-медіа.

 

«Є бренд Україна. Ми повинні робити все, щоб цей бренд разом з українськими товарами був популярним і відомим у світі. Популяризація українського – це рушійна сила нашої економіки», - сказав Д.Шимків.

 

Першочерговими кроками на шляху реформ мають стати антикорупційна та судова реформи, а також дерегуляція економіки. «Це три основи, які дозволяють говорити про конкурентоспроможність», - наголосив Дмитро Шимків.

 

«Ми повинні створити новий суспільний договір між владою, бізнесом та громадськістю. Повинні зрозуміти, що нам доведеться жити за правилами», - сказав він.

 

Також заступник Глави АПУ наголосив на важливості реформи державного управління. Він підкреслив, що державні службовці мають працювати не на процес, а на досягнення результату.

 

Відповідаючи на запитання щодо того, коли суспільство відчує перші результати реформ, Дмитро Шимків зазначив, що для реалізації реформаторського курсу необхідна політична воля владних інституцій.

{gallery}shimkiv{/gallery}

Twitter