Середа, 16 листопада 2016 12:05

Співзасновник Stopfake.org Ольга Юркова ввійшла до сотні інноваційних лідерів проекту New Europe 100

Українське представництво Google оголосило імена інноваційних лідерів з країн Центральної та Східної Європи, які увійшли до списку New Europe 100 в 2016 році. До фінальної сотні новаторів регіону увійшло і п'ять українців, повідомляє прес-служба «Google Україна».

 

"Учасники NE100 створюють додатки, запускають соціальні ініціативи, впроваджують проекти і технології, корисні для людей в Європі і по всьому світу", – йдеться в повідомленні. Серед проектів фіналістів – програмне забезпечення автономного керування безпілотними автомобілями, компанія з телемедицини, що підтримує жінок під час вагітності, месенджер з анімованою мовою жестів та ін.

 

Цього року найбільша група фіналістів представляє окремих осіб і групи, що працюють у бізнесі (54%), у громадських організаціях і політиці (29%). Інші категорії включають науку (10%), ЗМІ та культуру (7%).

 

З представників з України до списку New Europe 100 увійшли: головний виконавчий директор і співзасновник Petcube Ярослав Ажнюк; виконавчий директор Української асоціації венчурного і приватного капіталу Ольга Афанасьєва; голова Head і iGov.org.ua, директор з інформаційних технологій ПриватБанку Дмитро Дубілет; засновник Looksery Віктор Шабуров; співзасновник сайту для перевірки фактів www.stopfake.org Ольга Юркова.

 

"Ідея списку New Europe 100 – показати потенціал і творчі здібності людей з Центральної та Східної Європи. Це також мережева платформа, яка допомагає претендентам зустрічатися і обмінюватися досвідом. Ми вважаємо, що це найкращий спосіб підтримки просування свіжих інноваційних ідей і прогресу, який приносить користь на глобальному рівні", – каже виконавчий директор Міжнародного Вишеградського фонду Беата Ячевська.

 

Як відомо, проект реалізується вже третій рік поспіль фондом Res Publica, Google, Міжнародним Вишеградським фондом і Financial Times у співпраці з багатьма іншими організаціями з країн Центральної та Східної Європи.

 

Телекритика, 15.11.2016

Наверх

Twitter