Четвер, 13 жовтня 2016 11:06

Курс з громадського активізму

Як полагодити світ навколо себе: практичний путівник з громадського активізму

 

Короткий опис:

Ми будемо ділитися власним досвідом полагодження світу навколо себе. Ви дізнаєтеся, як завдяки власній небайдужості в умовах сучасних українських реалій активісти створюють системи інформування жителів міст-мільйонників, програмне забезпечення для прозорих закупівель, відкривають двері реанімації у лікарнях, прибирають сміття, потворні МАФи та нелегальні літні майданчики, створюють парки на пустирях та розробляють зручну навігацію для метро.

 

Основа курсу – аналіз кейсів та прикладів успішного громадського активізму в Україні. Мінімум теорії, максимум практики про те, як один громадянин завдяки своїй небайдужості та бажанню вирішує свої проблеми,тим самим змінюючи  громади, міста чи країну. Курс складається з 12 модулів. Кожен з модулів – з 2х частин. В одній ми ділимося власним досвідом, а в другій – досвідом із запропонованої теми ділиться наш гість – людина, яка досягла великих успіхів у полагодженні світу в Україні.

 

Відео

 

Автори:

 

Анастасія Леухіна

Магістр міжнародних відносин, Університет Нотр-Дам (США), Бакалавр соціології Києво-Могилянської академії, Канадський Інститут Ведення Переговорів (Отава, Канада), сертифікований спеціаліст з альтернативного вирішення конфліктів

Член експертної ради з реформування МВС, радник проекту Департаменту юстиції США, голова атестаційної комісії Національної поліції України, аналітик українського монітору реформ Міжнародного Фонду Карнегі Європа, спів-ініціатор кампанії #пуститевреанимацию, член Наглядової Ради Асоціації Велосипедистів Києва, співкоординатор Громадської платформи «Нова Країна,» співзасновник ініціативи ВелоЧернігів.

Про загальну філософію “Громадянин як нерв”, яка лягла в основу курсу, Ви можете подивитися у виступі Анастасії на TEDx Kharkiv https://www.youtube.com/watch?v=C-bCD5PxW2U

 

Арсеній Фінберг

Бакалавр економіки Києво-Могилянської академії

Працював 4 роки в сфері міжнародної логістики та аналітки попиту в міжнародних компаніях Maersk Sealand, Metro C&C, P&G . В 2005 році заснував власну компанію “Захоплюючий Київ” (www.interesniy.kiev.ua) яка перетворилася в найбільше екскурсійне бюро Києва. Під час революції гідності створив волонтерську групу “Ескадрони Добра” яка потім стала частиною “Волонтерської сотні”. Влітку 2014 разом з іншими волонтерами створив центр допомоги вимушеним переселенцям Фролівська 9-11, через який згодом прошло більш ніж 50 тисяч переселенців. Був автором проекту громадського контролю над місцевими виборами в Києві 2014 та 2015 році – “Хто мій кандидат” . Автор першої успішної петиції до Київської міською влади про збереження історичних пам’яток. Автор ідеї створення системи оповіщення киян за допомогою смс та електронної пошти.

 

Гості курсу зі своїми кейсами:

Наталка Чорногуб, парк Наталка

Ігор Скляревський, Агенти змін

Сергій Потапов, Прозорро

Леся Літвінова, Фролівська 9-11

Дмитро Дубілет, iGov

Ксенія Семенова, Радниця мера Києва з питань велоінфраструктури

Галина Титиш, Українська правда Життя

Ірина Литовченко, Таблеточки

Євгенія Кулеба, Сквер Небесної Сотні

Олег Рівтін, сам собі активіст з Подолу

Анна Бондар, департамент архітектури КМДА

 

 

Twitter