Субота, 17 вересня 2016 00:00

Освітня програма 3С на ГогольFEST

З 17 по 21 вересня на Арт-заводі Платформа відбудеться освітня програма – Спільноти Свідомого Спілкування – на ГогольFEST.

 

17.09 / 20:00
Олеся Драшкаба. Think talk: гроші, цінності, культура

Розмови про цінності, про культуру, про освіту, про гроші. Чи є між ними синергія чи виникає суперчність у поєднанні.
Учасники дискусії: Олеся Драшкаба - художник, графік, на рахунку якої вже з десяток персональних виставок; креативний стратег в Українському кризовому медіа-центрі; громадський діяч.

18.09 / 14:00
Зустріч з режисером Ганкою Тертяк, перегляд та обговорення фільму. Модерує Денис Полтавець.

Розмови про важливе, цікаві факти з історії України. А чи розуміємо ми, українці, - хто ми? Що нас відрізняє від інших? Які риси характеру, звички? І що там із цим робити? Відповіді на ці запитання ми будемо знаходити під час перегляду фільму з режисером разом з неймовірною Ганкою Тертяк та цікавою дискусією яка пройде під модерацією Дениса Полтавця (модератора семінарів Aspen Ukraine Initiative).

20.09 / 18:30
Сократичні бесіди. Гроші: добро чи зло?

Гроші в сучасному житті сприймаються здебільшого як квиток до кращого життя. Ми засмучуємося, коли їх мало в нашому гаманці, і радіємо, коли багато. Водночас підозріло ставимося до інших людей, які розбагатіли, вважаючи, що тут не обійшлося без "брудних" грошей. То що ж таке гроші в соціальному вимірі? Як вони впливають на наше сприйняття інших людей? І врешті, на чиїй вони стороні: добра чи зла? Про це та інше можна буде поговорити під час сократичної бесіди від Спільноти Свідомого Спілкування.

23.09 / 18:30
Лілія Млинарич: Що таке Вавилонська башта української культури

В нашій країні розмови про культуру та її підтримку здебільшого є лише ритуальними танцями. Якщо успішна людина робить культурний проект, вона чує у відповідь: “Культурний проект? Ну добре, бався… У дорослих є справи важливіші”. Про те як прибрати цей зверхній погляд, як з'єднати маргінальні проекти з масовим культурним процесом та як ми маємо змінюватись у цей час змін буде йти розмова у дискусії від організатора Koktebel Jazz Festival Лілії Млинарич.

Twitter