Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: /home/a/adminudj/aspen.org.ua/public_html/images/odessa
Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/odessa
Вівторок, 09 серпня 2016 11:28

Для вас, але не замість вас

У неділю, 7 серпня, в Одесі відбулася регіональна зустріч випускників семінару "Відповідальне лідерство" і членів Асоціації "Аспен-Україна". Окрема подяка Stavnitser Andrey  за наданий простір Impact Hub Odessa.

У зустрічі взяли участь 16 осіб. Координаційна рада була представлена десантом у складіAnatoliy Amelin Olesya ZhulynskaLily MlinarichІгор Ліскі (Igor Liski) и Юрий Гусев .

Були зареєстровані на зустріч:
В'ячеслав Воловик (1 група)
Олена Богдан (4 група)
Анжеліка Смоквіна (5 група)
Геннадій Заболотний (6 група)
Олеся Драшкаба (8 група)
Скопці Костянтин (9 група)
Анатолій Димчук (10 група)
Дмитро Нікітін (11 група)
Юрій Романенко (11 група)
Олександр Доброєр (13 група)
Також до нас приєднався аспеновец з Дніпра Олесь Манюк .

 

Знайомство, обмін думками про роль Асоціації і КС у майбутньому спільноти, обговорення на диво актуального сьогодні для нас твору Мартіна Фон Клевельда "Трансформація війни" з чудовим модератором Dmitriy Nikitin , а також відверте спілкування на різні теми за вечерею переконало у важливості і необхідності таких зустрічей.

Рефлексії Юрия Перча (члена КС, 1 і 2 група) за підсумками зустрічі:

КС дає: 1. просування 2. залучає експертів по темі 3. забезпечує модерування 4. забезпечує більш довірчий збір коштів 5. утримує цінності і смислові рамки (наш життєвий простір).

Планується, що такі регіональні зустрічі випускників семінару "Відповідальне лідерство" і членів Асоціації "Аспен-Україна" пройдуть в Харкові, Львові та Вінниці.

 

{gallery}odessa{/gallery}

Twitter