Середа, 08 червня 2016 17:34

Реєстрація на веб-сайті для членів спільноти

Шановні члени Аспен-спільноти,

 

нагадуємо, що на веб-сайті http://aspen.org.ua є можливість доступу до закритої частини сайту для всіх членів спільноти.

 

Якщо ви ще не реєструвалися на веб-сайті, то запрошуємо обрати собі логін та пароль. Для цього необхідно заповнити форму на веб-сайті 

http://aspen.org.ua/uk/component/users?view=registration

(Посилання на форму є також у верхньому правому кутку сайта). 

 

Після заповнення форми ваш акаунт буде необхідно активувати. Через велику кількість реєстрацій від не членів спільноти, активація проводиться модераторами рукошма згідно із списками випускників семінарів "Відповідальне лідерство". 

 

Для пришвидшення цього процесу, будь ласка, напишіть листа відповідальному секретарю Ліліт Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. із вказівкою вашого логіну. 

Після активації акаунту ви отримаєте про це емейл й будете мати доступ до закритої частини веб-сайту, зокрема, до розділу "Бібліотека", де зібрано усі тексти семінарів, а також до певних новин, фотоальбомів тощо.

 

Якщо ви вже реєструвалися раніше та не впевнені щодо ваших даних, будь ласка, звертайтеся до відповідального секретаря асоціації Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

 

Twitter