П'ятниця, 16 жовтня 2015 20:42

3С на фестивалі ГогольFEST-2015

 

3 С [три ес]: Спільнота Свідомого Спілкування у Києві взяла участь у 8-му міжнародному мультидисциплінарному фестивалі сучасного мистецтва «ГогольFEST- 2015: Мистецтво війни. Мистецтво любові. Мистецтво миру.» В рамках освітньої програми фестивалю всі охочі мали змогу взяти участь у дискусіях та семінарах від 3С [три ес]. Заходи було об’єднано темою «Активне мистецтво», спираючись на тексти класичних авторів за зразком семінарів «Відповідальне лідерство».

 

Спікери Лідія Смола (Аспен 4) та Юрій Романенко (Аспен 11) обговорювали питання сутності пропаганди і мистецтва та точки їх перетину під час панельної дискусії на тему: "Мистецтво. Пропаганда. Україна", модератором якої виступив Денис Полтавець, модератор семінарів “Відповідальне лідерство”.

 

В рамках заходів КУЛ (Клуб Унікальних Людей) «Іновації в культурі», "Мистецтво творити завтра", "Слогани Майдану" спікери, серед яких Лілія Млінарич (Аспен 7), Олеся Драшкаба (Аспен 8) та Влад Троїцький (Аспен 7), засновник і президент фестивалю, поділилися власним досвідом про те, як народжуються культурні фестивалі і де шукати натхнення для своєї професійної діяльності.

 

Заходи 3С проводяться на основі “відкритого діалогу” із використанням методики проведення семінарів "Відповідальне лідерство" Асоціації Аспен-Україна. Піклувальна Рада 3С складається з випускників семінарів Аспен-Україна. Член Координаційної ради Аспен-Україна Лілія Млінарич координує взаємодію Асоціації випускників семінарів Аспен Україна та молодіжної спільноти 3С. 

 

Детальніше про 3С - Спільнота свідомого спілкування

 

 

 

 

 

Twitter