Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: /home/a/adminudj/aspen.org.ua/public_html/images/2015 - 08 Aspen Future
Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2015 - 08 Aspen Future
П'ятниця, 14 серпня 2015 07:28

1-й семінар Aspen Future 2015

 

8-9 серпня 2015 в Impact Hub Odessa відбувся 1-й семінар Aspen Future, в якому взяли участь 25 представників української Аспен-спільноти. Семінар був розроблений в рамках приватної ініціативи за підтримки Координаційної ради Асоціації випускників Аспен-Україна.


В ході заходу учасникам були запропоновані для обговорення сучасні тексти, присвячені важливим філософським, соціальним та економічним аспектам майбутнього, а також доповіді модераторів. Змістовні дискусії розгорнулися навколо питань глобальних та національних викликів, розвитку соціуму, побудови громадського суспільства, проблем ідентичності, соціальних прав та свобод, освіти та просвітницьтва, ролі інтелекту в дослідженнях перспективних концепцій, відмінностей між реформуванням і створенням нових сценаріїв та ін. Під час стратегічної та проектної сесій учасники презентували власні моделі бачення майбутнього розвитку.

 

Семінар виявив підвищений інтерес до питань, що обговорювалися, і необхідність залучення широкого кола фахівців з метою розробки методологічних інструментів для керівників різного рівня. Нові підходи могли б суттєво допомогти в подоланні бар'єрів стереотипних і застарілих поглядів щодо шляхів суспільного та індивідуального розвитку та сприяли б позитивному руху в напрямку до процвітаючої України.

 

{gallery}2015 - 08 Aspen Future{/gallery}

Twitter