Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: /home/a/adminudj/aspen.org.ua/public_html/images/2015 - 07 Kongress 3S
Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2015 - 07 Kongress 3S
Четвер, 13 серпня 2015 18:26

Конгрес 3С: Спільнота свідомого спілкування

 

У липні 2015 року в Києві пройшов Конгрес ГО 3С [три ес]: Спільноти Свідомого Спілкування на тему «Відкритий діалог: пошук цінностей у мінливому світі». Він зібрав більше 50 активних молодих лідерів з різних регіонів та міст України, зокрема з Вінниці, Житомира, Одеси, Кривого Рогу, Тернополя, Ужгороду, Харкова.

 

Учасники Конгресу мали унікальну нагоду пройти класичний семінар за зразком семінарів «Відповідальне лідерство» асоціації Аспен-Україна, долучитися до розвитку спільноти через власні проекти та поспілкуватися з відомими державними та культурними діячами.  


З вітальним словом до учасників конгресу 3С виступив голова Координаційної ради Асоціації випускників Аспен-Україна Ігор Ліскі (Аспен 7). Олена Макеєва (Аспен 5), заступник Міністра фінансів України, виступила з докладом на тему «Цінності в публічній політиці». Під час панельної дискусії, що було присвячено питанням комунікації, Олеся Жулинська (Аспен 7), Ольга Руднєва (Аспен 9), Олеся Драшкаба (Аспен 8) та Ольга Юркова (Аспен 6) обговорили способи донесення повідомлення до слухача та важливість побудови правильної комунікації з цільовою аудиторією. Під час панельної дискусії «Культурний цех» учасники обговорювали різноманітність поняття культура та її важливість для якісних зрушень у суспільстві. До дискусії долучились член координаційної ради Аспен Україна Сергій Кошман (Аспен 7) та член Піклувальної ради 3С, заступник міністра освіти і науки України Олег Дерев’янко (Аспен 2). У роботі конгресу також прийняли участь Андрій Клімов (Аспен 10), Сергій Щеголев (Аспен 10) та інші члени Аспен спільноти в Україні. Завершальне слово на конгресі мав заступник голови Адміністрації Президента України Дмитро Шимків (Аспен 9).

На Конгресі 3С відбулися вибори нового Організаційного комітету 3С та координаторів у регіонах (Кривий Ріг, Одеса, Харків), затвердження резолюції спільноти щодо ціннісної орієнтації українського суспільства в умовах кризи та підписання меморандуму про співпрацю з Міністерством освіти та науки Украї

Текст Меморандуму, Резолюції, фотографії та відеоматеріали Конгресу за посиланням: http://congress.cogito.in.ua/

Заходи 3С проводяться на основі “відкритого діалогу” із використанням методики проведення семінарів "Відповідальне лідерство" Асоціації Аспен-Україна. Піклувальна Рада 3С складається з випускників семінарів Аспен-Україна. Член Координаційної ради Аспен-Україна Лілія Млінарич координує взаємодію Асоціації випускників семінарів Аспен Україна та молодіжної спільноти 3С. 

{gallery}2015 - 07 Kongress 3S{/gallery} 

Twitter