Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: /home/a/adminudj/aspen.org.ua/public_html/images/fin
Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/fin
Понеділок, 08 червня 2015 07:24

Презентація проектів АСПЕН – спільноти

Проект Аудікнига текстів Аспен. Презентували Сергій Бабак ( Аспен-10) і Лара Мудрак (в ролі Ольги Руднєвої) (Аспен-9)

“63 участника з усіх Аспен груп взяли участь в проекті Аспен аудіо книга. 300 сторінок тексту, включно з 7 розділами “Тараса Бульби” М. Гоголя. Аудіокнига сторювалася упродовж місяця. Книга писалася на трьох студіях, одну з яких було збудовано спеціально для Аспен-спільноти. Величезна подяка усім, хто допомагав у створенні книги, зокрема Радіо Свобода: керівнику київського бюро Інні Кузнєцовій, звукорежисерам - Наталці Антоненко та Дмитрові Бастанову, журналістці Наталці Коваленко; студії «Зінтеко» та її керівникам - Кушпетовським Ользі та Стасу, студії Антона Блащука; Констянтину Скопцову за обкладинку для сторінки і Ганці Третяк за обкладинку для диска.”

 

  1. Інформаційні правила для надзвичайних ситуацій – Сергій Мирний (Аспен 3)
  1. Презентація Інституту Аспен Kyiv – Денис Полтавець (модератор семінарів) Презентація для зареєстрованих користувачів

“Старт запланований на 2016 рік. Формат роботи надзвичайно розширений"

 

Проект Reconciliation Platform (Наталя Ємченко (Аспен 11), Ігор Ліскі (Аспен 7), Денис Полтавець (модератор семінарів)

Громадська платформа, мета якої примирення, врегулювання існуючих конфліктів, попередження нових конфліктів. Презентація для зарєєстрованих користувачів

 

Презентація проекту “Офіс головного вченого” Ілля Кенінгштейн (Аспен 11)

“Інноваційна економіка може стартувати з об’єднання зусилля всіх інтелектуальних груп для соціального креативного творення в країні" – це лише початок презентації ідеї Іллі Кеннігштейна, яка об’єднує декілька інноваційних напрямків.

 

Презентація проекту про освіту майбутнього – Ліля Млінарич (Аспен 7) Володимир Фадеєєв (модератор семінарів)

“Семінари про освіту, а не семінари освіти. Й два роки тому я вже почала цю ініціативу й кроки свої продовжу. Діалоги з самим собою, діалоги з авторами та модераторами, діалоги між учасниками -- так можна описати парадигму роботи цього проекту". – сказала Ліля Млінарич. "23 – 26 липня 2015 року відбудеться проектний семінар з цього проекту, які мають відношення до освітнього проекту. Це будуть вчителі-іноватори, чиновники з освітнього напрямку, представники громадських оганізацій, автори інноваційних закладів освіти в Україні. Основа роботи на семінарі – діалог", - слова Володимира Фадєєва, як соавтора цього проекту.

 

Презентація проекту «Досвід створення експертної платформи в рамках Аспен спільноти» - Олена Бойцун (Аспен 10)

На прикладі експертної групи «Будуємо нову країну» - Енергетика ініціатор проекту Олена Бойцун проаналізувала розвиток динаміки та ініціювання роботи такого роду експертної роботи в рамках Аспен-спільноти. Основний аналіз – внутрішний розвиток, формат для спіпраці та формула для дебатів.

 

Презентація «Етичні принципи Аспен – спільноти» - Антон Подлуцький (Аспен -11)

«Робота всієї групи над потребою Етичного Кодексу для спільноти. Живий Етичний Кодекс для внутрішніх та зовнішніх комунікацій має бути створений, тому що цьому прийшов час.» - слова Антона Подлуцького.

 

Презентація роботи проекту «Аспен-культура-weekend” – Марія Терехова (Аспен-7)

“Формат роботи – творення платформи для творення впливу на правильні процеси інновацій”. “Цього року на Коктибель –джаз-фест” будемо спілкуватися на діалогову тему “ Культура”. Деталі будуть згодом, як і тексти для обговорення. Теми текстів будуть “Війна й культура”.   Семінарний день – 24 серпня 2015 року.”

 

Презентація проекту “ На Голос. Читання вголос. Чемпіонал Аспену” – Максим Бахматов (Аспен 11) + літній фан-івент . “Щастя – тексти – вголос”, – всі дані в презентації для зареєстрованих користувачів

 

Презентація роботи 3С – Спільнота Свідомого Спілкування – Юрій Перч (Аспен1-Аспен2)

Роботу ЗС, які існують з 2010 року, презентували Анастасія Донская, Антоніна Рутицька, Максим Дідур. Презентація для зареєстрованих користувачів

 

Презентація фільму “Місто, в якому не ходять гроші” – Ганка Третяк (Аспен 10)

- Фільм “Місто, в якому не ходять гроші” почали створювати в 2013 році, сценарій створив Андрій Кузьменко (Кузьма), Режисер – Ганка Третяк.

 

Фото в галереї вибудовані у порядку проходження презентацій.

 

{gallery}fin{/gallery}

 

Twitter