Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: /home/a/adminudj/aspen.org.ua/public_html/images/aspeninstitut
Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/aspeninstitut
Середа, 29 квітня 2015 11:44

Відкрита Координаційна Рада

Відкрите засідання Координаційної ради було присвячено питанню концепції створення Аспен Інституту в Україні.

 

Зібрання відбувалося в Національному музеї історії України.

 

Зібралося 40 учасників спільноти. Діалог йшов довкола можливого та майбутнього формату взаємодії Aspen Ukraine та Initiative Aspen Institute Kiyv.

 

Кілька цитат з зустрічі:

 

Денис Полтавець:

«Бачення в тому, що прийшов час створення Інституту. Пройшовши історію розвитку з 2006 року, напрацювавши методику та формат розвитку навчання відповідального лідерства, сформувавши спільноту випускників готовність очевидна. Тому ми розвиваємо ідею створення Інституту Aspen Kiyv.

Такі інститути розвиваються в Чехії, Румунії, Іспанія, Індії, Німеччині, США, Бразилії, Мексиці, Італії. Загалом Інститутів Аспен 11 по світу. Розглядається ідея участі Асоціації Aspen Ukraine Initiative як одного із засновників Інституту в Києві. Й Інститут може бути створений як підтримка та розвиток Аспен-спільноти та Асоціації Aspen Ukraine Initiative».

 

Сергій Кошман:

«Проведення сократичного семінару в 2015 році в Києві – це маркер для формування концепції розвитку Інституту. Таких ініціатив може бути достатньо багато – від молодіжних семінарів та великих форумів та фестивалей.Сутність всіх ініціатив на шляху створення Інституту – це включення української аспенівської спільноти у великий міжнародний масштабний процес відповідального лідерства у світі. Global Networking and Cooperation - одне із завдань створення Інституту. Глобальна адженда – це завдання на майбутнє».

 

В найближчий час розпочнеться підготовка Development plan для створення Інституту.

 

Подяка директору музея історії України Тетяні Сосновській та колективу музею за дружню підтримку, допомогу та створення «історично-робочої» атмосфери.

 

Й подяка за дружню експрес-екскурсію залами історичного музею від тих, хто встиг й прийшов раніше.

 

{gallery}aspeninstitut{/gallery}

Twitter