Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: /home/a/adminudj/aspen.org.ua/public_html/images/blago
Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/blago
П'ятниця, 13 березня 2015 14:02

Янгол Добра Яків Рогалін

12 березня в Мистецькому Арсеналі відбулася церемонія нагородження переможців ІІІ Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2014».

 

Кращі українські доброчинці – благодійні та громадські організації, волонтерські групи, бізнес-компанії, дитячі й юнацькі колективи і приватні особи – отримали найвищу доброчинну нагороду України – Янгола Добра, а разом з нею визнання і подяку від усього українського суспільства.

 

В номінації «Благодійник – регіональний благодійний фонд» переміг Донецький міський благодійний фонд «Доброта». Янгола Добра отримав його директор – Яків Рогалін (Аспен 3).

 

До організації та підтримки конкурсу цього року долучилися члени наглядової ради Асоціації благодійників України Анжеліка Рудницька (Аспен 9) та Маргарита Січкар (Аспен 5), член правління АБУ Андрій Іонов (Аспен 4), віце-президент АБУ Лариса Мудрак (Аспен 9).

Також на церемонії виступила українська оперна співачка Олена Гребенюк (Аспен 10).

 

«Більшість людей, які виходили на сцену, говорили про одне й те ж. Ми займаємося добрими справами, бо не можемо не займатися, а не заради нагород. Про те, що у такому конкурсі немає і не може бути переможців і переможених. Ми усі робимо одну велику й важливу справу», - зауважила Анжеліка Рудницька.

 

{gallery}blago{/gallery}

Twitter