Понеділок, 02 березня 2015 11:07

11-та група семінару «Відповідальне лідерство» сформована

11-та група семінару «Відповідальне лідерство» сформована. Основним завданням відбору було дотримати концептуальну особливість семінару і підібрати лідерів з різними поглядами на соціально-політичні процеси та систему ціннісно-культурних координат. Змушені визнати, що в процесі рейтингування було непросто відмовитися від суб'єктивних політичних уподобань, репутаційних ризиків і зовнішнього тиску.


Конкурс серед деяких категорій аплікантів був дуже складним. Хочемо звернути Вашу увагу на те, що деякі учасники не набрали достатньої кількості балів з причини неякісного заповнення заявок (це питання потребує окремого обговорення) і невизначеної мотивації.


Перед нами стояло завдання - надати зріз українського суспільства в його єдності і суперечностях. Колись Махатма Ганді говорив про те, що «це не дуже мудро - бути впевненим у власній мудрості. Необхідно пам'ятати про те, що найсильніший може проявити слабкість, а наймудріший може допустити помилку». Звірити ціннісні позиції ми можемо тільки за допомоги діалогу з іншими людьми.


Бажаємо учасникам продуктивної роботи, взаємної поваги, заснованої на принципах гуманізму, і виходу на новий, більш високий рівень розуміння процесів, які відбуваються в українському суспільстві та лідерському середовищі.

 

Twitter