Середа, 04 лютого 2015 00:00

Відбулася установча зустріч робочої групи з питань енергетики та енергоефективності

2 лютого 2015 року в Києві відбулася установча зустріч робочої групи з питань енергетики та енергоефективності Асоціації випускників Аспен-Україна, на якій експерти групи визначили мету та основні напрямки роботи на 2015 рік.

 

Мета: реформування енергетичного ринку України відповідно до сучасних стандартів ЄС.

 

Основні напрямки діяльності:

-        - сприяння процесу підвищення енергетичної незалежності України

-        - активізація процесу залучення іноземних інвестицій в енергетичний сектор України

-        - сприяння підвищенню рівня енергоефективності в Україні та запровадження енергоефективних технологій в промисловості, житловому господарстві, будівництві тощо.

 

Учасниками установчої зустрічі групи виступили Ігор Ліскі (Аспен-7), Анатолій Амелін (Аспен-6), Олена Бойцун (Аспен-10), Наталя Клейно (Аспен-10), Олександр Харебін (Аспен-5). Всього у робочій групі зареєстровано 15 еспертів з числа Аспен спільноти в Україні. Керівником робочої групи обрано Олену Бойцун.

 

Наступна чергова зустріч робочої групи запланована на 18 лютого 2015 (середа) з 18-00 до 20-00 у “Часописі” (Київ, вулиця Льва Толстого 3).

 

З приводу роботи групи з питань енергетики та енергоефективності, будь ласка, звертайтесь до Олени Бойцун Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Twitter