Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: /home/a/adminudj/aspen.org.ua/public_html/images/kievgosp
Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/kievgosp
Понеділок, 29 грудня 2014 18:57

Aspen Ukraine Initiative – для поранених та мобільного госпіталя

«Коли бачиш очі тих, хто допомагає – біль стає меншим»

 

Представники Aspen Ukraine Initiative передали грошову допомогу родинам двох поранених бійців – Івана Кушнєрьова та Андрія Усача (їхні історії можна подивитися на сайті Українські герої).

 

Гроші у сумі 402 625 грн. були зібрані під час другого щорічного Різдвяного благодійного вечора, де відбулося два аукціони: «Відкритий» – зібрано 367 500 гривень та «Тихий» – зібрано 35 125 грн.

 

Родини українських поранених героїв героїв отримали по 130 000 гривень. Від спільноти Aspen Ukraine Initiative з героями та їх родинами 29 грудня спілкувалися Лілія Млінарич, Анжеліка Рудницька та Лариса Мудрак.

 

Івана Кушнєрьова та його маму Ірину Іванівну, яка постійно знаходиться поруч з сином, провідали у Київському військовому госпіталі. Від родиниАндрія Усача на зустрічі був присутній брат – Сергій. Сам Андрій готується до чергової операції у Львівському військовому шпиталі. У Андрія Усача це буде вже 15-та операція за останні шість місяців. Іван Кушнєрьов може вже по-трошку вставати, переніс декілька операций з відновлення ока. Власне, пробний протез вже поставили. А зір на іншому оці почав поволі відновлюватися. Хоча місяць тому таких шансів лікарі не давали.

 

Обидві родини висловили всі можливі й відомі слова подяки за допомогу. Для обох родин – це шанс на життя.

 

Мама Івана Кушнєрьова сказала: «Мені потрібно десь брати сили життя, тому що мої сили не такі й великі, щоб щодня боротися з бідою. Дуже дякую, що запросили мене на Різдвяний благодійний вечір й дали можливість зрозуміти, хто ж допомагає. Тому що безіменна допомога – це дуже добре. Але коли бачиш очі людей, які при тобі віддають свої гроші – це вже інше відчуття. Присутність серед вас дала мені можливість знайти лікаря, який допоможе з пересадкою або протезуванням пальців на руку мого сина – це аспенівець Вадим Соколовський (Аспен 7). Починаючи з 21 грудня він постійно консультує нас з сином й вже провів для нас спеціальний консиліум. Також дуже розчулена подарунком картини й автографом. Це перша й така важлива справжня авторська картина в моєму житті».

 

«Ваня - неймовірний оптиміст. після зустрічі з ним соромно навіть думати про власні проблеми. Дякую усім за допомогу Івану та Андрію!», - наголосила Анжеліка Рудницька.

 

Брат Андрія Усача, Сергій, сказав: «Я не знаю, як написати Вам подяку. Тому що вона має бути такою великою-великою, як плакат!» А дружина Світлана в телефонній розмові сказала, що тепер вони будуть все життя вірити в новорічні дива та людей України.

 

Картини для благодійного аукціону передали: з колекції «ЯГалерея» Павло та Анна Гудімови; з власних колекцій - Ганка Третяк, Світлана Зозуля, Анатолій Амелін; власні роботи передали для аукціону художники Олеся Драшкаба та Ганка Третяк. Також додаткові лоти надали Дмитро Павлов та арт-спілка «Бірючій». Всього на аукціоні було представлено 16 лотів молодих талановитих українських митців.

 

«Мобільні пересувні госпіталі – шанс порятунку сотень й тисяч бійців»

 

Також 114 668 гривень передано на забезпечення мобільного пересувного госпіталю медичної служби 93 ОМБр в смт. Черкаське Дніпропетровської області. На ці кошти буде придбано турнікети для зупинки кровотечі, шини пневматичні, пнемо-ноші, ковдри для обігріву поранених, шовний матеріал та інше необхідне спорядження.

 

Медична служба 93 ОМБр (Окрема механізована бригада) представлена медичною ротою та медичними пунктами батальйонів (дивізіонів). Штат медичної служби нараховує 107 чоловік, з них 17 лікарів, які мають різні категорії за своєю спеціалізацією (лікарі вищої та першої категорії).

 

Медична служба в даному обсязі розпочала свою роботу в квітні 2014 року. З квітня місяця особовий склад медичної служби брав безпосередню участь в зоні проведення заходів АТО, за цей час було врятовано життя та здоров’я більш ніж 400 військовослужбовцям, надавалась допомога цивільному населенню.

 

Лікарі 93 ОМБр виконували та виконують бойове завдання в багатьох населених пунктах Донецької області (Пєскі, Добропілля, Авдіївка, Констянтинівка, Артемівськ, Тоненьке, Ясинувата, Дебальцево, Донецький аеропорт).

 

Пропозиція щодо забезпечення мобільного госпіталю була надана Aspen Ukraine Initiative волонтером Нелею Білоус. Вона складається з наступних позицій:

Апарат для розігріву  інфузійного розчину - 3 шт.

Спінальна дошка (для транспортування)  - 3 шт.

Пневмо-ноші – 2 шт.  

Комір Шанца (для спінальних хворих) – 5 шт.

Шини пневматичні (по 6 шт. в комплекті) – 4 компл.

Фонендоскопи – 4 шт.

Катетер венозний BD VENFLON 1,2 мм – 50 шт.

Лейкопластир (фіксатор) для фіксації катетерів BD VENFLON  - 50 шт.  

Мішок Амбу – 6 шт.

Шовний матеріал – 200 шт.

Ковдра для укривання та обігріву поранених – 50 шт.

Рукавички тактичні - 20 шт.

 

Усі фото, чеки, квитанції та документи щодо закупівлі будуть опубліковані.

 

Більше звітної інформації в сусідньому пості для зареєстрованих користувачів.

 

Фото Михайла Кузьменка.

 

{gallery}kievgosp{/gallery}

 

Twitter