Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: /home/a/adminudj/aspen.org.ua/public_html/images/chess
Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/chess
Вівторок, 23 грудня 2014 07:39

Благодійна допомога талановитим дітям України від випускників групи Аспен 10

Випускники 10-го семінару «Відповідальне Лідерство» Aspen Ukraine Initiative виступили членами жюрі конкурсу на отримання Всеукраїнської щорічної премії ім. Є.М. Созонова за запрошенням випускниці Аспен-10 міжнародного майстра з шахів Олени Бойцун.

 

Премія надається Всеукраїнським благодійним фондом «Дитячі шахи» талановитому юному шахісту від 10 до 15 років, який не тільки займається шахами, а й має успіхи у навчанні, має захоплення поза школою тощо. Жюри у складі Тімур Нішіанідзе, Сергій Щеголєв, Сергій Бабак, Анна Петрова, Роман Романчук, Євген Сисоєв та Олена Бойцун розглянуло 52 заявки з різних областей України та визначило переможця та призерів конкурсу, а також забезпечило подарунки, які допомогли втілити найбільші мрії дітей.

 

Переможцем конкурсу на отримання премії у 2014 році став Дмитро Осадчук (11 років, село Гамарня Малинського району Житомирської області). Дмитро має 1 розряд з шахів, гарно навчається у школі, захоплюється читанням книжок, футболом, інформатикою та грою на баяні. Дмитро є переможцем всеукраїнський шахових турнірів – меморіалів М. Анфьорова та В. Кисельова, призером міжнародного фестиваля «Шахова десна», «Шахова юність Полісся», чемпіоном Житомирської області серед дітей до 10 років та інших змагань.

Церемонія нагородження дітей-переможців відбулася 20 грудня 2014 року в Києві. Призерами конкурсу стали юни шахісти з Київа, Хмельницького, Дніпропетровську, Львову, Сумської та Донецької області тощо.

«Я дуже рада, що ми змогли зробити для юних шахистів справжнє свято, а 10 талановитих дітей з різних областей України отримали спеціальни нагороди та подарунки. Духовність та щирість, які є одними з основних цінностей української аспенівської спільноти, дозволили значно розвинути ідею проекту про підтримку талановитих дітей в Україні», - відзначила Голова Правління ВБФ «Дитячі шахи», випускниця 10 семінару «Відповідальне лідерство» Ініціативи Аспен Україна Олена Бойцун.

Всеукраїнській благодійний фонд «Дитячі шахи»було засновано в Україні в 2012 році жіночим міжнародним майстром з шахів Оленою Бойцун. Головною місією діяльності Фонду є розкриття потенціалу кожної дитини шляхом залучення до шахової гри та популяризація шахів у суспільстві. До благодійної програми фонду на 2013-2015 роки входять проекти «Шахове свято», «Шахова Україна», «Премія імені Є.М. Созонова», «Літературні шахи» тощо.

 

{gallery}chess{/gallery}

Twitter