Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: /home/a/adminudj/aspen.org.ua/public_html/images/racing
Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/racing
Вівторок, 09 грудня 2014 10:07

Тепер у дітей Аспену також є свої зустрічі

Ще одна соціальна ініціатива стартувала в середині листопаду – уроки спортивного керування картом* для дітей Аспен-спільноти в рамках проекту AspenRacingTeam.

 

Всі тренування для дітей від 6 до 15 років безкоштовні**, проходять кожну неділю з 11 до 13 на критому картодромі Ingul-Kart (Київ, Столичне шосе, 103). Картодром надає у користування трасу, машини (карти, 14 к.с.), елементи гоночної екіпіровки (шоломи, рукавички).

 

Тренує дітей випускник Аспен-Х Сергій Бабак, який багато років професійно займається автомобільним спортом і є багаторазовим переможцем змагань з картингу. Спортивний картинг дає можливість дітям відірватись від комп’ютерів та гаджетів, зайнятись справжнім спортом (за годину тренування спалюється від 300 калорій), знайти нове хобі та поспілкуватись зі своїми однолітками. В двох тренуваннях, які пройшли в другій половині листопаду взяли участь більше 20 дітей. Всі діти самостійно керували спортивними картами вже з другої практичної сесії, а на другому тренуванні показували значно кращі результати.


«Я проводжу з дітьми заняття-тренування, що складаються з теоретичної та практичної частини – каже Сергій, - в теоретичній частині діти навчаються основним органам управління картом, теорії безпечного та контраварійного керування, теорії проходження поворотів та зв’язок поворотів, теорії зчеплення гуми з асфальтом тощо. В практичній частині діти за кермом засвоюють ці навички, вчаться безпечному і вчасному гальмуванню, протидії заносу при гальмуванні та розгоні, практиці безпечних обгонів тощо».


В подальшому, після отримання та закріплення навичок безпечного та контраварійного керування картом, діти пройдуть advanced-підготовку для засвоєння спортивної (гоночної) техніки керування, візьмуть участь у внутрішньому чемпіонаті AspenKRT (AspenKidsRacingTeam), і в подальшому будуть тренуватись разом з дорослими і брати участь в аматорських чемпіонатах Києва.

 

Для всіх, хто зацікавився цією ініціативою, необхідно приєднатись до групи в Фейсбуці для того, аби записати своїх дітей на наступні тренування.

 

*Картинг:
Спортивний картинг є для одних першим кроком до автомобільного спорту, для інших – дорогим, але захоплюючим хобі. Більшість чемпіонів Формули-1 розпочинали свою кар’єру з картингу; серед них МІхаель Шумахер, Айртон Сенна, Міка Хаккінен, Фернандо Алонсо, Кімі Райкконен, Себастьян Феттель та інші. Вважається, що картинг створили військові льотчики в США після Другої Світової війни. Вони влаштовували перегони на летовищі, на візках для транспортування авіабомб.

 

В травні 1960 року Міжнародна федерація автоспорту офіційно визнала картинг видом автомобільного спорту. В картингу проводяться національні чемпіонати, чемпіонати Європи та світу, 24-годинні марафони тощо.

 

**оплатити треба тільки використання траси та картів з 50% знижкою, 200 грн за двогодинне тренування.

 

{gallery}racing{/gallery}

Twitter