Субота, 20 грудня 2014 00:00

Благодійний різдвяний вечір Аспен-спільноти

20 грудня о 18:00 в Київському академічному театрі ляльок (м. Київ, вул. Грушевського, 1-а) відбудеться другий щорічний благодійний різдвяний вечір Аспен-спільноти.

 

В програмі вечора: виступ творчої майстерні Мирослави Которович -  камерного ансамблю «Artehatta» з програмою «Театр у звуках: Едвард Гріг «Пер Гюнт». А також виступ дитячого фольклорного гурту «Правиця» зі спеціальною програмою «Свято наближається!» від Анжеліки Рудницької.

 

В рамках різдвяного вечора традиційне формальне і неформальне смачне спілкування представників Аспен-спільноти, історії про те, як ми прожили 2014 рік і що ми плануємо зробити у 2015 році.

 

Благодійний формат різдвяного вечора передбачає два аукціони:

 

«Великий аукціон» – для допомоги пораненим бійцям, які знаходяться на лікуванні у Київському військовому шпиталі. Звертаємо вашу увагу, що на сайті «Українські герої» з’явилися історії двох нових героїв: Івана Кушнєрьова та Андрія Усача. Наша з вами допомога буде для них. Крім того, кошти з аукціону підуть на створення мобільного пересувного госпіталю в смт. Черкаське Дніпропетровської області.

 

З лотами, що будуть представлені на «Великому аукціоні», ви зможете ознайомитися на сайті «Українські герої».

 

«Тихий аукціон» передбачає збір коштів для остаточного облаштування мобільного пересувного госпіталю в смт. Черкаське Дніпропетровської області. З лотами можна ознайомитися на сайті У-Краса.

 

Квитки: вартість для членів Асоціації випускників «Аспен-Україна» – 950 гривень, для членів Аспен-спільноти та друзів –  1500 гривень.

 

Придбати квитки можна надіславши листа Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..  


Дресс-код: неофіційний black-tie по-аспенівські. З відчуттям місця, часу, культури та відповідальності.


Співорганізатори вечора – Дім освіти і культури «Майстер-клас», Koktebel Jazz Festival, Київський академічний театр ляльок, мистецька платформа У-Краса та сайт «Українські герої».

 

Відповідальні лідери разом можуть зробити світ кращим!

Twitter