Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: /home/a/adminudj/aspen.org.ua/public_html/images/franchuk
Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/franchuk
Неділя, 23 листопада 2014 08:10

Відбулася зустріч із українським художником Валерієм Франчуком

За ініціативою АСПЕН групи «Культура» та наших друзів і партнерів Арт-галереї Я. Гретера 22 листопада відбулася зустріч із видатним українським художником Валерієм Франчуком, лауреатом національної премії України імені Тараса Шевченка, заслуженим художником України, лауреатом премії Василя Стуса.

 

В рамках виставки представлені роботи з циклу «Розгойдані дзвони пам'яті», що присвячені пам'яті жертв Голодоморів. Трагічна, гірка дійсність показана на полотнах з такою філософською глибиною, що мимоволі входиш в резонанс. І все ж, у кожній роботі автор акцентує увагу на необхідності миру та спокою у людських душах. Уся творчість художника пройнята любов'ю до Батьківщини.

 

Неймовірно прекрасні образи української землі, старих міст і людських душ – сюжети полотен. Одна з цілей виставки -  показати всю багатогранність таланту видатного українця.

{gallery}franchuk{/gallery}

Twitter