Четвер, 20 листопада 2014 07:51

Остаточна програма на День пам'яті жертв Голодоморів 22 листопада

12:00 - 13:00 - зустріч із українським художником Валерієм Франчуком, лауреатом національної премії України імені Тараса Шевченка, заслуженим художником України, лауреатом премії Василя Стуса.

Зустріч відбудеться у арт-галереї Я. Гретера (адреса: вул. Вадима Гетьмана, 6). Учасники зустрічі оглянуть експозицію у рамках виставки «Україна, НЕЗАЛЕЖНІСТЬ» і окремо роботи, присвячені Голодомору 1932-1933 років.

Деталі за посиланням.

 

17:00 - 19:00 - лекція Людмили Гриневич і аспенівське обговорення на тему: Нелояльність українців у 1917-1941 роках. Голод як зброя масового ураження. Чи треба етнізувати Голодомор? Стратегії виживання в умовах катастрофи? Що означає належати до постгеноцидної нації?

Місце проведення - Дім освіти і культури «Майстер Клас». Прохання до всіх, хто хоче взяти участь, зареєструватись за посиланням.

Людмила Гриневич - кандидат історичних наук, старший науковий співробітник відділу історії України 20–30-х рр. ХХ ст. Інституту історії України НАНУ, дослідниця військово-історичної антропології, національної політики та міжетнічних взаємин в Україні у першій третині XX ст.

 

Концерт-реквієм «Пам'яті жертв Голодоморів». Початок - 19.30. Вартість квитка - 50 грн. Всі кошти, отримані від продажу квитків, будуть використані для надання на конкурсній основі міні-грантів молодим історикам на проведення досліджень і публікації на тему Голодоморів в Україні. Деталі за посиланням.

 

P.S. Лекція і обговорення є внутрішнім аспенівським заходом.

Twitter