Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: /home/a/adminudj/aspen.org.ua/public_html/images/training
Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/training
Вівторок, 18 листопада 2014 00:00

Представники Аспен-спільноти взяли участь у трейнінгу «Теорія поколінь»

Наскільки важливо приймати позицію іншої людини, особливо якщо ці люди різних поколінь - розмова на вранішній зустрічі членів Асоціації Аспен – ініціативи з бізнес-тренером, коучером (ICF) експертом в галузі сервісу.

 

10407005 869818616382483 118606385459343085 n«Конфлікт поколінь» формується в силу того, що кожне покоління створює свою шкалу та ієрархію цінностей. Й на це впливає подібність формул виховання, умов життя (політичних, економічних, соціальних, технологічних).

 

Згідно з існуєчою територією, в світі нині живе 4 типи поколінь, які змінюють та доповнюють один одного. Раціональні та цілеспрямовані «Бебі-Бумерри» (народилися в 1943-1963 рр.), забезпечені та заощадливі, вимогливі представники покоління «Х» (1963-1983 рр.),індивідуалістичні особистості покоління «Y» (1983-2003гг.) а такожкреативне та свободолюбиве покоління «Z» (2003- 2023).

 

У кожного з цих поколінь своя парадигма мислення, свої зони комфорту й свої зони конфлікту. У кожного з поколінь є відмінності в ставленні до сім’ї, карєри, відпочинку, часу та навчання.

 

Відмінність поколінь частково повязана з історичними етапами розвитку. Але й не тільки. Є закономірності проявів ключових цінностей, які кожне покоління вважає непорушним. Кожне покоління має різні мрії й по-різному її втілює. Й не треба ці цінності топтати чи вважати найкращими. Можна й треба жити всім разом й вищою цінністю може стати розуміння один одного.

 

Аудиторія Аспен – спільноти дискутувала з тренером Оксаною Марусич з приводу теорії поколінь, однак впізнавали в своїх батьках покоління Бебі-бумерів, в собі покоління X, в своїх дітях покоління Y та Z.

 

Трейнінг – зустріч була проведена в рамках нового проекту спільноти A-club (професійні бізнес-зустрічі). Ця зустріч відбулася в рамках бізнес-сніданку. Ініціатор - член Координаційної Ради Сергій Гайдайчук.

 

{gallery}training{/gallery}

Twitter