Четвер, 30 жовтня 2014 17:06

Тексти класичного семінару тепер доступні в аудіо-форматі

Нова ініціатива Aspen Ukraine Initiative - створення аудіокниги текстів, які обговорюються в рамках семінару «Відповідальне лідерство».

 

У записі взяли участь 60 аспенівців, які начитали тексти, що близькі їм по духу і настрою. Менш, ніж за місяць, прочитано більше 300 сторінок тексту, включаючи сім глав «Тараса Бульби». Спеціально для аудіокниги, частина текстів була переведена на українську мову.

 

Книга писалася на трьох студіях, одну з яких було збудовано спеціально для Аспен-спільноти.

 

«Завдання максимум - через 10 років записати найпотужніші, найглибші, найактуальніші тексти, що читатимуться в передових інтелектуальних колах усього світу ... Але свої, авторські», - прокоментував ідею Сергій Кошман (Аспен-7).

Повний збірник текстів буде доступний випускникам Аспена у вигляді аудіо файлу і стане своєрідним «спадком» для наступних груп. Перед Різдвяними святами ювілейна версія CD диска буде продана на благодійному аукціоні, кошти від якого будуть спрямовані на проект, обраний спільнотою.

Скорочена версія аудіокниги, зібрана з окремих цитат з текстів, буде розміщена на партнерських ресурсах в мережі і на партнерських радіостанціях.

  
Ілюстрацію до аудіокниги Natura hominis створив Костянтин Скопцов (Аспен-9).

Twitter