Субота, 26 квітня 2014 00:00

Наш вибір: Виробляй, купуй, захищай українське. А ваш?

Written by 

Ми маємо звільнитися від стереотипів та нав'язуваної нам думки, що тільки "досвідчені" політики, які провели у владі років 10-20, можуть керувати і державою, і містом.

Слова, винесені у заголовок, ми чули давно, однак зараз вони набули особливого звучання, адже вибір на користь українського тепер, слава Богу, сприймається так, як мав би сприйматись вже багато років.

 

Сьогодні це є свідомим вибором справжніх громадян, і ми починаємо розуміти, що підтримка українського – це питання не просто економічне, культурне, і ментальне. Це питання національної безпеки і, врешті-решт, нашої незалежності.

Незалежним має бути і наш вибір влади – реально нової, проукраїнської, з розумінням і практикою кращого світового досвіду, не пов'язаної ні з економічною, ні з політичною корупцією.

 

Ми маємо звільнитися від стереотипів та нав'язуваної нам думки, що тільки "досвідчені" політики, які провели у владі років 10-20, можуть керувати і державою, і містом.

 

На моє переконання – і про це свідчить прагматичний світовий досвід – влада є успішною там, де на ключових позиціях знаходяться фахівці і ефективні менеджери, здатні ухвалювати складні рішення, і брати на себе відповідальність перед громадою.

Тому напередодні виборів Київського міського голови я звертаюсь, насамперед, до киян. Маю честь повідомити, що моя позиція, моє бачення зміни системи влади в Києві знайшли підтримку у Київській міській організації Української народної партії.

Незважаючи на політичну кон'юктуру, УНП, яка зараз швидко оновлюється, і один з лідерів якої, мер Івано-Франківська Віктор Анушкевичус першим з мерів публічно виступив за Майдан і проти Януковича, завжди була вірною своїм ідеологічним принципам підтримки національного виробника і захисту українських цінностей, які нині стали загальнонаціональними орієнтирами.

Наше спілкування щодо необхідних змін і, як однієї з умов зміни системи влади по всій країні, появи у складі Київради професійних менеджерів і фахівців, а не кадрових політиків, завершилися успішно.

 

Тож нині сформовано сильну команду професіоналів – неполітиків, яку сьогодні Київська міська організація УНП виснула кандидатами до Київради.

 

Втім, ми усвідомлюємо, що злам стереотипів – справа не одномоментна, тому нині спілкуємось і з іншими партіями правоцентриського спрямування, а також новими партіями, які також розділяють нашу головну мету – зміну системи. Доки цього не відбудеться, революцію не можна вважати завершеною.

 

Ми маємо сформувати потужну прагматичну коаліцію з нових за суттю (тобто за персональним складом, а не лише за назвами!) сил і забезпечити киянам можливість реального вибору між тими, хто тільки говорить "що потрібно" і тими, хто знає "як" досягти мети.

Дійсно, революційні зміни, які почалися на Майдані, мають шанс отримати логічний розвиток і завершитися спочтаку в Києві а потім і по всій Україні, наділенням справжньою владою Київської громади та інших місцевих громад в своїх містах і районах, які найматимуть на роботу міського голову і депутатів, а також стануть реальним і дієвим контролером діяльності влади. Час коливань минув – тож давайте діяти разом!

 

Десятка кандидатів від Українська народної партії до Київради складається з непартійних професіоналів високого рівня з різних ключових для розвитку міста галузей – освіти, медицини, архітектури, малого бізнесу, екології, юридично-правової боротьби з корпуцією, інформаціних технологій, ось вона:

1. Деревянко Олег Валерійович, 39 років (1975 р.н.), антикризовий менеджер, кандидат економічних наук, громадський і культурний діяч.

2. Валєєв Віктор Вікторович, 30 років (1984 р.н.), Директор Асоціації "IT України", радник міністра освіти і науки України, фахівець з інформаційних технологій і системного аналізу.

3. Куйбіда Віталій Євставійович, 47 років (1967 р.н.), лікар-нейрохірург відділення політравми Київської міської клінічної лікарні N17

4. Пасєчко Тетяна Василівна, адвокат, фахівець в галузі законотворчої діяльності, Директор Громадської організації "Об"єднання підприємців "Ділова ініціатива"

5. Потьомкін Дмитро Петрович, 33 роки (1981 р.н.), фахівець з розвитку малого бізнесу

6. Рибачук Костянтин Володимирович, 30 років (1983 р.н.), кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін та іноземних мов Європейського Університету м. Києва

7. Кирій Ганна Олексіївна, 33 роки (1980 р.н.), архітектор, засновник і керівник ТОВ "Архітектурно-проектна група Анни Кирій"

8. Жовтоніг Ольга Ігорівна, 57 років (1956 р.н.), доктор сільськогосподарських наук, фахівець з водних ресурсів, керівник лабораторії в Інституті водних проблем і меліорації

9. Антипенко Олексій Борисович, 43 роки (1970 р.н.), громадський активіст, пілот Боїнг 737

10. Зайвенко Олексій Олександрович, 51 рік (1962 р.н.), фахівець з екології і правознавства

 

Виробляй українське. Купуй українське. Захищай українське, бо це – твоє!

 

Українська правда, 26.04.2014

Twitter