Середа, 21 січня 2015 13:14

Партія небайдужих громадян

Written by 

Революція ще не завершена, – це виграна битва, але ще не виграна війна.

Революція Гідності, якщо говорити лише про період Майдану, адже в цілому, зрозуміло, і на цьому треба постійно наголошувати, революція ще не завершена, – це виграна битва, але ще не виграна війна.

 

І, навіть, у перемозі Майдану є один важливий момент, який, на думку більшості українських і міжнародних експертів, українських і європейських інтелектуалів, громадських, культурних і політичних діячів, яким небайдуже майбутнє України, не робить цю перемогу повною – це той факт, що Майдан не трансформувався в сучасну політичну силу, яка б репрезентувала і відстоювала інтереси того 'класу', який зробив і, на щастя, продовжує робити Революцію Гідності.

 

Хтось називає цей клас середнім, хтось – креативним, хтось – мислячим. А хтось вважає, що всі ці назви не підходять, як і не підходить саме слово 'клас', але це не настільки важливо. Адже, не завжди потрібно шукати визначення. Це як з любов'ю. Дуже складно дати чітке визначення, яке б влаштовувало всіх, але кожен відчуває, коли вона приходить, або коли йде...

 

Суспільство має цікавити інше. Коли, нарешті, цей мислячий, відповідальний і дієвий клас громадян буде мати повноту влади в країні, щоб здійснити необхідні реформи в повному обсязі (адже часткові реформи є навіть більш шкідливими, ніж їхня відсутність) і далі керувати державою в інтересах саме цього класу, а, відтак, – просувати Україну до кращого майубтнього і зростання якості й кількості цього класу в Україні, щоб досягнути добробуту і рівномірності розподілення благ на рівні хоча б сучасного Західного Світу?

 

На це питання (коли саме?) однозначно відповісти складно, але очевидно з чого треба починати – зі створення політичної сили, яка б за своєю суттю, принципами, структурною побудовою, правилами прийняття і виконання рішень, в тому числі, на основі принципів мульти-лідерства і загальнолюдських цінностей, була б, перефразовуючи великого Лінкольна, партією мислячого класу, створена мислячим класом для мислячого класу.

 

Всім, хто вже думав, або задумався зараз, хто вже діяв і діє, або хто зараз відчув бажання і готовність діяти і докласти зусиль, щоб в Україні, після 23 років політичних поніверянь, нарешті постала справжня сучасна політична партія мислячого/креативного/дієвого/реформаторського класу маю повідомити, що відкритий офіс громадської ініціативи, що має на меті покласти початок майданчику зі створення такої партії, почав свою роботу сьогодні за адресою м. Київ, вул. Іллінська, 8.

2da2e-0000000000000000000000000.jpg.pagespeed.ce.YRGdxjXHah0FG25tvZM

Українська правда, 20.01.2015

Twitter